Жіноча шкіряна сумка David Jones Paris, Коричнева
Новинка
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1072
1 539 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча прямокутна сумка David Jones Paris
Шкіряна прямокутна сумка David Jones. Для повсякденного носіння, ділових зустрічей і побачень. Невелика але містка для своїх розмірів. Безліч відділень на магнітах і блискавки. Модель 2020 року.
Жіночі шкіряні сумки у нас на сайті: Lisbag.com.ua
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн, тримає форму! |
![]() |
Розмір — 22×9×18 див. |
![]() |
Закривається на блискавку і кишені на магніті |
![]() |
Є регульований ремінь 135 див. |
Чому вона?
![]() |
Сумочка виконана в красивому дизайні 2020 року фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
3 основних відділення, 2 додаткових кишені |
![]() |
Ручки на ланцюжку для перенесення в руці |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 90 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 539 ₴

















