Жіночий шкіряний гаманець масло, Бордовий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1065
1 254 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець під масло
Новий, дизайнерський аксесуар. Виконаний з натуральної шкіри під масло, поверхня гладка і приємна на дотик відливом. Такий гаманець підійде для будь-якого способу буде поєднуватися з будь-яким стилем.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сучасний дизайн |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 18.5 ×2.5×10 див. |
![]() |
Закривається на магніт |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
8 відділів під карти, 5 відділення під гроші, 1 відділ на блискавці |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 100 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, логотип |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | масло |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
- Ціна: 1 254 ₴

















