Жіноча Біла сумка напівкругла
- Немає в наявності
- Код: 1064
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика сумка жіноча
Небольшая стильная, лаконичная, но вместительная, Сумка будет сочетаться с любым стилем одежды.

Главное о товаре
![]() |
Сумка небольшого размера |
![]() |
Размер — 19×15×6 см. |
![]() |
Нежный дизайн |
![]() |
Ремень на плечо 140 см |
Что еще необходимо знать?
![]() |
Сумочка выполнена в красивом цвете фурнитура — золото |
![]() |
Производитель использует плотную кожу PU |
![]() |
Одно основное отделение |
![]() |
Открывается/закрывается сумочка на молнию |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Є питання? Задавай
жми

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | рифлена |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 399 ₴

















