Жіноча сумка зі шкіри Galanty, УЦІНКА
- Немає в наявності
- Код: 559
1 368 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар УЦІНЕНО подряпина ззаду на сумці 2-3 фото
Дівчата без сумочки відчувають себе, як без рук, адже в неї можна покласти все найнеобхідніше: телефон, ключі, косметику і гроші. Якщо ви хочете мати якісний аксесуар невеликого розміру, зверніть увагу на дану модель. Сумка з натуральної шкіри — легка, зручна, її можна носити на плечі.
Про товар
![]() |
Матеріал, який використовує виробник, гладка натуральна шкіра. |
![]() |
Довжина сумочки 27 см, ширина — 13 см, а висота 23 див. |
![]() |
Сумка лаконічного чорного кольору, фурнітура виконана в сріблястому відтінку. |
![]() |
В комплекті 2 ременя на карабінах — короткий (55 см) і довгий (120 см). |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Форма аксесуара — прямокутна, шви ідеально прошиті, виріб підійде під будь-який одяг. |
![]() |
В сумці 2 основних відділення, на бічній стороні є кишеня на блискавці. |
![]() |
Закривається і відкривається сумочка на відкидний клапан-магніт, а також замок-блискавку. |
![]() |
Виробляються сумки в Тайвані компанією Galanty. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Для того щоб замовити дану шкіряну сумочку, вам достатньо натиснути кнопку «Купити».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 25 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 368 ₴

















