Дорожня сумка гігант Fly 130 л 86х40х40 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1534
2 260 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка гігант на колесах для далеких поїздок Fly
Дорожня сумка гігант на колесах, аксесуар, який завжди те, що треба у далеких поїздках без нього не як. Цей товар призначений для основного об'ємного багажу, Ця модель проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 20 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 86×40х40 см. |
![]() |
2 роликові колеса на підшипниках в основі гума |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Польщі |
![]() |
Водостійка текстура |
![]() |
Додаткові кишені на блискавці 4 шт. |
![]() |
Довговічний і міцний матеріал |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Гігант |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 130 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 86 см |
| Глибина | 40 см |
| Вага | 2.8 кг |
- Ціна: 2 260 ₴

















