Сумка дорожня на колесах sky travel 59 х 31 х 38 см 72 л Хакі
- Немає в наявності
- Код: 668-в
1 520 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка або сумка на колесах. Виготовлена зі щільної тканини. Сумка складається з місткого відділення на блискавці, а також невеликої кишені всередині на блискавці. Із зовнішнього боку містка кишеня на всю довжину сумки. Вставки з металу додатково зміцнюють каркас сумки. Перевага цієї моделі у висувній ручці, її можна заховати під блискавку. Дно сумки тверде, має 4 пластмасові ніжки, щоб розташувати її на будь-якій поверхні, а також бічні ніжки для положення стоячи. Можна використовувати для дальніх поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхняя ручка для перенесення
Усі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса з поліуретану гарної якості, тихий хід
Велика:
Довжина 59 см
Ширина (дно) 31 см
Висота 38 см
Вага 2.2 кг
Об'єм 72 л.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.2 кг |
| Об`єм | 72 л |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 31 см |
| Основні | |
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 2 колеса |
- Ціна: 1 520 ₴







