Сумка дорожня на 3 колесах Cannes 60 л 57×28×36 см Сіра
- Немає в наявності
- Код: 1050-с
1 500 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на колесах для дальних поездок Средняя
Дорожная сумка на колесах, аксессуар который всегда нужен в дальних поездках без него не как. Данный товар предназначен для основного объемного багажа, Данная модель максимально простая в использовании, ее можно перемещать на колесах и в руках.
Что необходимо знать?
![]() |
Две ручки для удобного захвата |
![]() |
Двухтрубная выдвижная ручка |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 57×28×36 см. |
![]() |
2 роликові колеса в основі поліуретан |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Водостійка |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Кріплення для навісного замку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 36 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 1 500 ₴

















