Жіночий повсякденний гаманець-клатч Forever Young Попелу троянди
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1046
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женский кошелек-клатч Forever Young
Мы предлагаем Вам обратить внимание на кошелек качественный, вместительный кошелек-клатч Forever Young . Яркий современный аксессуар для современной девушки.
Что необходимо знать?
![]() |
Удобный дизайн,закрывается на молнию |
![]() |
Плотная кожа PU |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 19см*2,5см*9 см |
![]() |
В комплекте ремень на руку |
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Тайване |
![]() |
Фурнитура цвета золота |
![]() |
5 отделение под деньги, 1 отдел для мелочи,8 кред. карт |
![]() |
Подойдет для любой возрастной категории |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 350 г |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, візерунок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Матеріал | PU |
| Стан | Нове |
| Тип | гаманець-клатч |
| Колір | Попелу-Троянди |
- Ціна: 342 ₴

















