М'яка жіноча шкіряна лазерна сумка Синього кольору
- Немає в наявності
- Код: 1044
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча середня лазерна шкіряна сумка
Дана модель стильна, лаконічний і місткий. Сумка буде поєднуватися з будь-яким одягом, добре буде виглядати в діловому стилі або вечірньому варіанті.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана з м'якого лазерного замша |
![]() |
Має місткі розміри |
![]() |
Всередині 1 основний відділ переділений перегородкою на блискавці, 2 потайних кишені і 1 на блискавці |
![]() |
1 шкіряний ремінь, 1 ремінь з ланцюгом |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Фурнітура кольору срібла |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Розміри 22*30*11 см, ремінь 145 см,ланцюг 60 см |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Етнічний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Замша |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 596 ₴

















