Сумка жіноча зі шкіри Темний-шоколад із Бджолою, Guecca
- Немає в наявності
- Код: 1042
1 197 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Guecca
Невелика стильна, лаконічна, але містка, Сумка поєднуватиметься з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має два основні відділи кишені на змійці |
![]() |
Розмір — 23×13×17 см. |
![]() |
Суворий класичний дизайн |
![]() |
Ремінь у комплекті: 135 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Усі строчки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, ззаду дод. кишеня на блискавці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися телефоном
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
оплатити купівлю найзручнішим для вас способом
Отримати замовлення в кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жмі

Придбати шкіряну сумочку чудової якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
- Ціна: 1 197 ₴

















