Набір рюкзаків 4в1 для повсякденного використання Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 1040
1 140 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Набір рюкзаків 4в1 Молодіжний/шкільний, яскравий рюкзак з милим і оригінальним принтом. В комплект входить рюкзак, сумка, клатч, монетниця.
Рюкзак: Місткий, великий рюкзак виконаний з міцної тканини. Відмінно підійде для школи або для будь-яких вікових категорій. Зручно вмістити в себе необхідні речі і мати все потрібне у себе в рюкзаку. Підходить для формату А4, а так само під ноутбук/нетбук. Закривається на блискавку, всередині є великої кишеню, з лицьового кишеня на блискавці по довжині рюкзака. По боках кишені, куди можна помістити пляшку з водою.
Сумка: Невелика планшетка/барсетка через плечі. Зроблена з якісного ущільненого матеріалу. Сумісний з форматом А5 або маленьким планшетом. Закривається на блискавку, всередині кишеня для повсякденних. З лицьового боку кишеню по довжині сумки. Фурнітура срібло, регульовані лямки дозволять Вам зробити будь-яку зручну довжину.
Монетниця: Може служити для шкільних речей або для ключів. Закривається на блискавку. Всередині водовідштовхувальна просочення і легко оттирается від забруднень. Фурнітура срібло.
Клатч: Невеликий клатч, закривається на блискавку. Може служити як пенал або косметичка.
Розмір
Рюкзак До 42 см Ш 30 см Д 13 см
Сумка До 22 см Ш 20 см Д 8 см
Монетниця Д10 В 10 см
Клатч Д 17см В11 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Коттон |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 140 ₴









