Жіноча шкіряна сумка Galanty 24×17×11 см Коричнева
Топ
- Немає в наявності
- Код: 1035
1 425 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка
Зверніть увагу на цю модель! Вона стильна, лаконічна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ , кишеню на блискавці і 2 міні кишеньки |
![]() |
Розмір — 24×17×11 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( 135 см і ланцюг 60 см) |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, спереду дод. карман під клапаном |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
- Ціна: 1 425 ₴


















