Жіночий гаманець лаковий на магніті 18.5х3х10 см Cardinal Бордовий
- Немає в наявності
- Код: 1032
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний гаманець лаковий
Новий, дизайнерський аксесуар. Виконаний з натуральної шкіри, поверхня покрита лаком і з відливом. Такий гаманець підійде для сміливих і впевнених у собі дівчат. Буде відмінно виглядати з будь-яким стилем одягу.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сучасний дизайн |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 18.5 ×3×10 див. |
![]() |
Відділи закриваються на магніт |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
8 відділів під карти, 5 відділення під гроші, 2 фото вікна, 1 відділ на блискавці |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 969 ₴

















