Жіночий шкіряний гаманець Cardinal 17 х 10 х 4 см на кнопці Блакитний
- Немає в наявності
- Код: 1055
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий великий, місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри красивий і вишуканий. Оригінальний дизайн виготовлений із якісної натуральної шкіри. Аксесуар закривається на кнопку. Усередині 6 відділів під грошові засоби + 1 на блискавці, 14 для кредитних карток, 1 фото вікно. Фурнітура кольору золота. Жіноче портмоне буде чудовим подарунком для ваших близьких. Такий гаманець не тільки виготовлений із якісної шкіри, але й у стильному багатофункціональному дизайні. Ця модель постачається у фірмовій коробці Cardinal.
Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застежка: Кнопка
Фурнітура: Золото
Ширина 10 см
Довжина 17 см
Товщина 4 см
Вага 250 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Блакитний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 855 ₴









