Набір школяра універсальний 4в1 Рюкзак сумка пенал клатч Синій з котиками
- Немає в наявності
- Код: 1024
1 254 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Набір рюкзаків 4в1 Молодіжний/шкільний, яскравий рюкзак з милим і оригінальним принтом. Зроблений з оксфорда, якісно прошитий нитки не стирчать. В комплект входить рюкзак, сумка, пенал, клатч.
Рюкзак: Місткий, великий рюкзак виконаний з водовідштовхувальної тканини. Відмінно підійде для школи або для будь-яких вікових категорій. Зручно вмістити в себе необхідні речі і мати все потрібне у себе в рюкзаку. Підходить для формату А4, а так само під ноутбук/нетбук. Закривається на блискавку, всередині є великої кишеню, з лицьового кишеня на блискавці по довжині рюкзака. По боках великої кишені, куди можна помістити пляшку з водою. Якісна фурнітура. Ущільнена спинка і регульовані лямки.
Сумка: Невелика планшетка/барсетка через плечі. Зроблена з якісного ущільненого матеріалу і водовідштовхувальної тканини. Сумісний з форматом А5 або маленьким планшетом. Закривається на блискавку, всередині кишеня для повсякденних. З лицьового боку кишеню по довжині сумки. Фурнітура срібло, регульовані лямки дозволять Вам зробити будь-яку зручну довжину.
Пенал: Маленький, пенал, може служити для шкільних речей або для ключів. Закривається на блискавку. Всередині водовідштовхувальна просочення і легко оттирается про забруднень. Фурнітура срібло.
Клатч: Невеликий клатч, закривається на блискавку. Може служити як пенал або косметичка. Зроблений з щільного оксфорда і водовідштовхувальної тканини. Є карабін для підвіски до рюкзака.
Розмір
Рюкзак 42 см Ш 29 см Д 12 см
Сумка В 23 см Ш 18,5 см Д 6,5 см
Пенал Д 20 см
Клатч Д 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 29 см |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний, Задній |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Синій |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 1 254 ₴









