Жіночий великий багатофункціональний шкіряний гаманець Cardinal , Зелений (смарагдовий)
- Немає в наявності
- Код: 797
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женский большой, вместительный кошелек Cardinal из натуральной кожи красивый и изысканный. Оригинальный дизайн выполнен из качественной натуральной кожи. Аксессуар закрывается на кнопку и магнит. Внутри 6 отделов под денежные средства + 1 на молнии, 14 для кредитных карт, 1 фото окно. Фурнитура цвета золота. Женское портмоне будет отличным подарком для ваших близких. Такой кошелек не только выполнен из качественной кожи, но и в стильном, многофункциональном дизайне. Данная модель поставляется в фирменной коробке Cardinal.
Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: Магніт
Фурнітура: Золото
Ширина 10 см
Довжина 17 см
Товщина 4 см
Вага 250 грам
Інші моделі і кольору ТУТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 170 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Лакова |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для купюр | 6-7 |
| Оздоблення та прикраси | лакова шкіра, фурнітура |
- Ціна: 969 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка від виробника, своя упаковка.









