Жіночий рюкзак - сумка Чорного кольору з USB
- Немає в наявності
- Код: 1023
969 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий молодіжний спортивний портфель
Неймовірно зручний і місткий портфель-сумка. Міцні лямки, якісна фурнітура. Відмінно підійде для любителів активного відпочинку, прогулянок, так само для школярів будь-якого віку. Дана модель багатофункціональна. Рюкзак можна носити в руці і на спині. При носінні на спині, лямки рюкзака застібаються на кнопку, щоб було комфортно нести як сумку. Так само має USB провід для підключення портативної батареї або будь-якого іншого гаджета. Всередині можна розташувати всі повсякденні дрібниці наприклад : навушники, книги, зошити, парасолька, гребінець, гаджети, планшет та інше. Неймовірно зручний і простий дизайн стане улюбленцем у Вашому гардеробі.
Характеристики:
- Виконаний з міцного оксфорда;
- Всередині головне відділення, 1 велике відділення та 3 потайних кишені;
- Зовнішній кишеню на застібках;
- Дві бічні кишені;
- Ззаду потайна кишеня на блискавки;
- Зручні регульовані лямки;
- Ручки з кнопкою для перенесення;
- Сумісний з форматом А4 і А5.
Розміри:
- Висота 37 см
- Довжина 26 см
- Товщина 14 см
- Вагу 500 грам
Інші кольори та моделі у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 500 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Візерунки і принти | позначка вишивка |
- Ціна: 969 ₴









