Яскравий жіночий молодіжний Червоний портфель - сумка з USB
- Немає в наявності
- Код: 1023
969 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий молодіжний спортивний портфель
Невероятно удобный и вместительный портфель-сумка. Прочные и крепкие лямки, качественная фурнитура. Отлично подойдет для любителей активного отдыха, прогулок, так же для школьника любого возраста. Данная модель многофункциональна. Рюкзак можно носить в руке и на спине. При носке на спине, лямки рюкзака застегиваются на кнопку чтобы было комфортно нести как сумку. Так же имеет USB провод для подключения портативной батареи или любого другого гаджета. Внутри можно расположить все повседневные мелочи например : наушники, книги, тетради, зонт, расческу, гаджеты, планшет и другое. Неймовірно зручний і простий дизайн стане улюбленцем у Вашому гардеробі.
Характеристики:
- Виконаний з міцного оксфорда;
- Всередині головне відділення, 1 велике відділення та 3 потайних кишені;
- Зовнішній кишеню на застібках;
- Дві бічні кишені;
- Ззаду потайна кишеня на блискавки;
- Зручні регульовані лямки;
- Ручки з кнопкою для перенесення;
- Сумісний з форматом А4 і А5.
Розміри:
- Висота 37 см
- Довжина 26 см
- Товщина 14 см
- Вагу 500 грам
Інші кольори та моделі у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 500 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Візерунки і принти | позначка вишивка |
- Ціна: 969 ₴









