Набір школяра універсальний Рюкзак, сумка, пенал жіночий яскравий набір 3в1 Сірого кольору
- Немає в наявності
- Код: 1003
741 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий яскравий набір 3в1. Виконаний з міцного матеріалу, водовідштовхувальний. Приємний незвичайний дизайн змусить звернути увагу оточуючих до себе. Відмінно підійде для дівчини або дитини. Хороший вибір для подорожей, походу на тренування або повсякденного використання.
Рюкзак: Виконаний з міцного матеріалу, водовідштовхувальний. Зручні, місткі кишені розмістять все необхідне. Рюкзак закривається на блискавку. Всередині один великий основний відділ переділений на дві частини. Спереду по довжині рюкзака місткий кишеню на блискавці. Бічні кишені для розміщення дрібних речей під рукою. На задній стороні розташована прихована кишеня на блискавці для кращого зберігання особистих речей. Регульовані лямки, м'яка спинка на підкладці. Фурнітура кольору срібла. Гачок для носіння в руці.
Сумка: Сумка зроблена з міцного матеріалу. Виглядає яскраво і досить незвично з доповненням вишивки чорними нитками. Добре виглядає на дівчині будь-якого віку, підійде для прогулянок або міського стилю. Закривається на блискавку, має регульований ремінь-мотузку. Стильний і невимушений дизайн дозволить Вам бути стильною і оригінальною.
Пенал: Закривається на блискавку. Можна використовувати як клатч або косметичку.
Розміри:
Рюкзак: 40*31*11 см
Сумка:18*23*5 см
Пенал: 20*5 см
Вага 550 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 31 см |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 741 ₴





