Гаманець чоловічий чорний на магніті
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1021
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець
Чоловічий гаманець легкий і приємний. Місткий і приємний на дотик по супер доступною ціною. Для повсякденного використання. Гаманець дуже компактний і легкий дасть можливість носити в будь-якій кишені.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і Приємний дизайн |
![]() |
Закривається на магніт |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 12×2× 9.5 див. |
![]() |
Класичний стиль
|
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Фурнітура кольору срібла |
![]() |
3 відділення під гроші, 1 відділ для дрібниці, 5 кред. карт, 2 фото вікна |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 228 ₴

















