Коричневий чоловічий портмоне - клатч Baellerry
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1018
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний чоловічий гаманець Baellerry
Гаманець добре виконаний з якісної шкіри PU. Досить місткий і зручний. Клатч стане вдалим і стильним доповненням будь-якого образ, а так само відмінним подарунком.
Характеристики:
- Виконаний з якісної шкіри PU;
- Основний відділ закривається на кнопку;
- Всередині 4 відділи для купюр або телефон;
- 10 відділу для кредитних карток;
- 1 відділ на блискавці для дрібниці;
- 1 фото вікно;
- 2 відділу для сім карт;
- Фурнітура кольору срібла.
Розміри:
Довжина 19 .5 см
Висота 10 см
Ширина 2.5 см
Інші моделі і кольору у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 195 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10-11 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Тип | гаманець-клатч |
- Ціна: 342 ₴
- Спосіб упаковки: поставка в роздрібній упаковці









