Чорний жіночий гаманець на кнопці Baellerry
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1012
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець Baellerry
Жіночий невеликий, місткий гаманець зі штучної шкіри. Оригінальний дизайн виконаний якісно, рівні шви. Закривається на кнопку. Фурнітура кольору золота.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн |
![]() |
Має велику кількість відділень, вмістить все необхідне. |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш)— 12*10*2.5 див. |
![]() |
Товар у роздрібній упаковці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Фурнітура кольору золота. |
![]() |
1 відділу для банкнот, 8 для кред.карт ,2 фото вікна,1 для дріб'язку. |
![]() |
Невеликий розмір зручно розташувати в будь-якій жіночій сумці. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Інші товари у нас на сайті Lisbag.com.ua
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Baellerry |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 228 ₴

















