Жіночий картхолдер на блискавці, сірий
Новинка
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1011
399 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальний гаманець-картхолдер на блискавці
Унікальний жіночий кишеньковий картхолдер для ділових леді. Виконаний з щільної,якісної шкіри PU. Він надійно захистить Ваші документи і візитні картки.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний органайзер |
![]() |
Надійно тримає і захищає картки та візитки |
![]() |
Розмір моделі— 11.5*8*3 см |
![]() |
Зручно розмістити в невеликій сумці, портфелі |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Закривається на кнопку,картхолдер на блискавку |
![]() |
4 фото вікна |
![]() |
11 кредитних карт |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Виробник | Україна ТД |
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 115 мм |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Сірий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
| Застібка | Кнопка |
| Стать | Картхолдер |
| Вид шкіри | PU |
| Стан | Нове |
| Кількість відділень для монет | Немає |
| Розташування монетниці | Ні. |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для купюр | Немає |
- Ціна: 399 ₴

















