Чоловіче портмоне в діловому стилі, Чорний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1009
121 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильное мужское портмоне - выполнен из кожи PU, в строгом стиле. Имеет приятный,классический дизайн. Прослужит верным хранилищем для Ваших денег и кредитных карт. Такое портмоне будет отличным выбором на подарок для любимого мужчины.
Характеристики:
- Выполнен из кожи PU;
- Закрывается на кнопку;
- Внутри 3 отдела для купюр;
- Монетница;
- 4 кредитных карт;
- 2 фото окна.
Розміри :
Довжина 11.5 см
Висота 9.5 см
Товщина 1,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 75 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4-5 |
| Матеріал | PU |
- Ціна: 121 ₴









