Jeep невелика Чорна чоловіча сумка-барсетка
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1006
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка планшетка для чоловіка
Сумка зроблена з шкіри PU. Розмір сумки досить великий і місткий, вона дозволить Вам вмістити все необхідне для повсякденного життя ділового чоловіка.
- Усередині сумки один відділ і маленький потайна кишенька для особистих речей;
- Закривається на блискавку;
- Відкидна кришка на магнітах, і зовнішній кишеню;
- Кишеня з тильного боку на блискавці;
- Логотип Jeep тиснення на шкірі;
- Фурнітура срібло.
Розміри:
Довжина сумки 19 см
Висота сумки 22 см
Ширина дна 4 см
Довжина ременя 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина ручок | 1500 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 513 ₴









