Жіночий Синій міні-гаманець Balisa шкіри PU
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 998
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький жіночий гаманець на кнопці
Виконаний з щільної, якісної лакованої шкіри PU, приємний і м'який на дотик. Даний аксесуар зручно розташувати в сумочку. При вигляді на такий гаманець створюється враження, що він невеликий, але для своїх габаритів компактний і місткий.
Характеристики:
- 4 кредитні карти;
- 1 фото вікно;
- 3 додатковий відділ;
- 1 відділ грошових коштів;
- Фурнітура кольору золота;
- Монетниця зовні.
Розміри:
Довжина 13.5 см
Висота 9 см
Товщина 2.5 см
Гаманець в подарунковій упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 135 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Застібка | Кнопка |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 399 ₴









