Жіночий гаманець на блискавці 20×2,5× 9 з Бао Бао
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 996
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трендовий жіночий гаманець-клатч Bao Bao
Новий, дизайнерський аксесуар із геометричним візерунком захопив багато уваги. Виготовлений зі шкіри PU, поверхня з вінілових трикутників. Такий гаманець підійде для сміливих і впевнених у собі дівчат. Матиме чудовий вигляд з будь-яким стилем одягу.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сміливий дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 20×2,5×9 см. |
![]() |
Трендовий і яскравий візерунок
|
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура кольору срібла |
![]() |
5 відділення під гроші, 1 відділ для дрібниць, 8 кред. карт |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 228 ₴


















