Жіноча шкіряна сумка Сірого кольору
- Немає в наявності
- Код: 995
1 938 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумка Сірого кольору
Жіноча шкіряна сумка — найголовніший аксесуар. Вона повинна бути красивою, стильною і якісною. Для створення бездоганного образу найкраще використовувати невелику сумку середнього розміру з натуральної шкіри. Дана модель 2019 року, яка досі затребувана у жінок. Кругле це тренд цього року!
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 31,25,Ш 12 см |
![]() |
Всередині 3 основних відділення,переділ перегородкою на магнітах і блискавка |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю. |
![]() |
Має місткі розміри ,сумісна з форматом А5 і А4. |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 140 см, ручки 8 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Найбільше відділення закривається на блискавку. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Наші фото є авторськими тому ви отримаєте той товар який відповідає 100% картинці.
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-кільце |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, кільця |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 938 ₴

















