Велика жіноча сумка Шопер Galanty з натуральної шкіри, Сріблисто-рожева
- Немає в наявності
- Код: 993
1 881 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної шкіри
Зверніть увагу на жіночу шкіряну сумку з нової колекції. Виконана з натуральної якісної шкіри. Гарна на вигляд, мінімальний, строгий дизайн відмінно підійде до будь-якого стилю одягу. Можна носити тільки за допомогою ручок.
- Матеріал: Натуральна шкіра (Італія);
- Всередині 1 основний відділ,переділений перегородкою на блискавці і додаткові потаємні кишеньки;
- На задній стороні сумки розташована кишеня на блискавці;
- Закривається на блискавку;
- На дні сумки розташовано 4 металевих ніжки;
- Фурнітура: колір срібла.
Розмір:
Ручки 24 см
Висота 31 см
Довжина 30 см
Ширина 13 см
Вага 1 кг
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Тип сумки | сумка шоппер |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 881 ₴









