Дута жіноча сумка на пояс Ніжно-рожева Nike
- Немає в наявності
- Код: 00028
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дута жіноча спортивна бананка
Бананка сумка на пояс з оригінальним дизайном. Матеріал - міцна болонья. Дана модель відмінно буде виглядати з будь-якими речами взимку, а так само збереже Ваші речі в теплі. Один основний відділ, закривається на блискавку і додатковий кишеню на блискавці. Всередині обшита підкладкою льон. Кріплення виконані з пластика фурнітура метал. Сумка на пояс або "бакля" підійде тим, хто любить комфорт,практичність і зручність, всі необхідні речі завжди знаходяться у вас під рукою.
Розміри:
Довжина 35 см
Висота 13 см
Товщина 4 см
Мінімальний обхват талії 70 см
Максимальний обхват талії 110 см
Даний товар є копією відомого бренду хорошої якості.
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 35 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 115 см |
| Об`єм | 0.8 л |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Болонья |
- Ціна: 228 ₴









