Дорожня містка валіза та сумка 2в1 Sky travel лаковий Коричневий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 972
2 280 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза + Сумка 2в1
Шукаєте крутий Чемодан і Сумку 2в1 ?
Зручно, сучасно і стильно.
У Вас 2 ручних поклажі?
Хороші новини, розмір обох товарів підходить що б взяти їх з собою на борт Літаків. А найголовніше що, валізу можна скласти і покласти в Шафу, забути про нього до наступної поїздки.
Головне про товар
![]() |
Дана модель виконана з щільного Еко шкіри, Гумові колеса |
![]() |
Розмір: Валізи 54×20×38см. Сумки 42*20* 28 см |
![]() |
Сумарний обсяг у літрах 60 Літрів |
![]() |
Висота ручки 50 см, Ремінь для Сумки |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогі комплектуючі |
![]() |
Трансформер можна скласти і покласти в шафу. |
![]() |
Безліч кишень і відділень |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 54 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 20 см |
- Ціна: 2 280 ₴















