Шкіряний рюкзак-сумка крокодил натуральна шкіра, Хакі Galanty
- Немає в наявності
- Код: 720
2 223 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий рюкзак сумка Крокодил 2в1
Жіночий шкіряний рюкзак-сумка 2в1 тренд 2020 року. Виконаний із щільної шкіри високої якості, рівні шви і тримає форму навіть порожнім. Має приємний дизайн Крокодила, рифлений на дотик. Дана модель універсальна, її можна використовувати на кожен день, для університету або походу на роботу. На задній стороні рюкзака розташований додатковий відділ на блискавці. Особливістю такого рюкзака, в тому що його можна носити як рюкзак, так і сумку, з допомогою регульованих лямок на задній стороні. Якісна фурнітура кольору срібла. Така річ повинна бути у кожної леді в гардеробі. З ним Ви будете виглядати сучасно і елегантно.
Головне про товар
![]() |
Закривається відкидним клапаном на блискавку |
![]() |
Розмір— 32*26*12 см |
![]() |
Стильний,молодіжний дизайн |
![]() |
Натуральна шкіра |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумка рюкзак 2в1 |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Усередині одне основне відділення 2 кишені і 2 на блискавці. |
![]() |
Виробник: Galanty |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 2 223 ₴

















