Срібний шкіряний гаманець
- Немає в наявності
- Код: 957
1 254 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець-клатч Gucci
Шкіряний гаманець Gucci . Ми пропонуємо Вам звернути увагу на гаманець з натуральної шкіри. Яскравий сучасний аксесуар для сучасної дівчини.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний дизайн,закривається на блискавку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19.5×2.5×11 див. |
![]() |
Товар в коробці + ремінець |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Фурнітура кольору золота |
![]() |
6 відділення під гроші, 1 відділ для дрібниці |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 350 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 195 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 254 ₴
















