Жіночий гаманець — клатч із натуральної шкіри 19.5 х 3.5 х 11 см на дві блискавки Золотий
- Немає в наявності
- Код: 956
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець-клатч
Шкіряний гаманець. Ми пропонуємо звернути увагу на гаманець з натуральної шкіри. Яскравий сучасний аксесуар для сучасної дівчини.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний дизайн, закривається на блискавку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить усе необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19.5×3.5×11 см. |
![]() |
Товар у коробці + ремінець |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Тайвані |
![]() |
Фурнітура кольору золота |
![]() |
6 відділення під гроші, 1 відділ для дрібниць |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Золотистий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 969 ₴

















