Містка жіноча шкіряна сумка великого розміру, Чорна
- Немає в наявності
- Код: 952
2 337 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна класична сумка.
Виконана з натуральної шкіри. Має місткі розміри, так як для будь-якої дівчини важливо розмістити всі необхідні повсякденні дрібниці. Висока зносостійкість,приємна на дотик, всі шви рівне прошиті, є підкладка і не має неприємного запаху.
- Закривається на блискавку.
- Всередині переделено перегородкою на блискавці, потайна кишеня на блискавці і 2 додаткових кишеньки.
- Ззаду і спереду розташовані кишені на блискавці.
- 4 металевих ніжки на дні сумки не дадуть пошкодити Вашу сумку.
- Зручно носити на вигині ліктя з допомогою ручок, або на плече/через плече з допомогою ремінця.
Вона має не тільки красивий і багатий вигляд, але і стане Вашим фаворитом серед інших аксесуарів.
Фурнітура: Срібло
Висота 30 см
Довжина 36 см
Ширина 13 см
Знімний ремінь 120 см
Ручки 12 см
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Заклепки |
| Тип сумки | сумка шоппер |
| Візерунки і принти | заклепки |
- Ціна: 2 337 ₴









