Сумка нагрудна або на пояс мандала Фіолетова 32х6х10 см
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 924
171 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс з Фіолетова Мандала
Сумка на пояс. Виконана з 100 % поліестеру не пропускає воду. Ми пропонуємо вам звернути на прикольні поясні сумки з оригінальними принтами.
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка має прикольний дизайн |
![]() |
Виконана з поліестеру не промокає |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 32х6х10 см |
![]() |
Максимальний розмір Талії 100 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Реальні фото! |
![]() |
2 відділення під різні штучки |
![]() |
Вихід для навушників |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 100 см |
| Довжина | 36 см |
| Висота | 10 см |
| Товщина | 6 см |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 171 ₴

















