Жіноча Чорна невелика шкіряна сумка з крокодилом
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 942
1 653 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка під крокодила з натуральної шкіри
Любите вироби з крокодилової шкіри? Тоді дана модель підійде Вам. Має прекрасний дизайн, місткі розміри і приємна на дотик. Відмінно буде виглядати з будь-яким стилем одягу.
Ключова інформація по товару
![]() |
Матеріал. Щільна натуральна шкіра. |
![]() |
Колір і фактура. Чорний з рифленою поверхнею. |
![]() |
Розміри Д 27,18.5 , Ш 10 см, ремінь мак. довжина 130 см |
![]() |
Підійде для походу на роботу, прогулянок або повсякденного носіння. |
Інша інформація про сумці
![]() |
Всередині 3 основних відділення і потаємні кишені. |
![]() |
Сумочка вмістить в себе найнеобхідніші жіночі штучки. |
![]() |
Закривається на блискавку і клапан магніт. |
![]() |
Фурнітура кольору срібла. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 750 г |
| Висота | 18.5 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Особливості | форнитура, Регулювання розміру |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 653 ₴

















