Бордова жіноча шкіряна сумка містка, Galanty
- Немає в наявності
- Код: 937
1 995 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зверніть увагу на жіночу шкіряну сумку з нової колекції. Виконана з натуральної, щільної шкіри. Гарна на вигляд, мінімальний, строгий дизайн відмінно підійде до будь-якого стилю одягу. Дозволить вмістити всі необхідні повсякденні жіночі приналежності. Закривається на блискавку. На дні сумки розташовано 4 металеві ніжки. Така сумка буде універсальним аксесуаром для Вас. Сумка має зовнішній і задній кишеню на блискавці. Її можна носити на вигині ліктя або за допомогою ремінця..
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 120 см
Ручки 19 см
Висота 29 см
Довжина 36 см
Ширина 12 см
Вага 1 кг
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 995 ₴









