Велика шкіряна сумка зі вставками із Замші, кольору Шоколад
- Немає в наявності
- Код: 936
2 337 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Ділова сумка жіноча шкіряна. Виконана з натуральної шкіри, спереду замш. Має місткі розміри, так як для будь-якої дівчини важливо розмістити всі необхідні повсякденні дрібниці. Висока зносостійкість,приємна на дотик, всі шви рівне прошити, є підкладка і не має неприємного запаху. Закривається на блискавку. Всередині переделено перегородкою на блискавці, потайна кишеня на блискавці і 2 додаткових кишеньки. Ззаду і спереду розташовані кишені на блискавці. 4 металевих ніжки на дні сумки не дадуть пошкодити Вашу сумку. Зручно носити на вигині ліктя з допомогою ручок, або на плече/через плече з допомогою ремінця.
Вона має не тільки красивий і багатий вигляд, але і стане Вашим фаворитом серед інших аксесуарів.
Матеріал: Натуральна італійська шкіра
Фурнітура: Срібло
Висота 30 см
Довжина 36 см
Ширина 13 см
Знімний ремінь 120 см
Ручки 12 см
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, кільця, Заклепки |
| Візерунки і принти | заклепки |
- Ціна: 2 337 ₴









