Сумка жіноча натуральна шкіра Galanty квадратна 18 × 9 × 18 см Молочна
- Немає в наявності
- Код: 917
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча Квадратна шкіряна сумка на кожен день
Шукаєте Квадратну шкіряну сумку? Для повсякденного носіння, ділових зустрічей і побачень. Вона стильна, лаконічна, невелика але містка для своїх розмірів. Відкривається як шкатулка всередині 2 основних відділення, а так само 2 відділу на блискавці і додаткові кишені. Нова квадратна сумка це тренд!
Що необхідно знати?
![]() |
Прекрасна модель, тримає форму! |
![]() |
Розмір — 18×9×18 див. |
![]() |
Закривається з обох сторін на блискавці |
![]() |
Є регульований ремінь 120 див. |
Чому вона?
![]() |
Сумочка виконана в красивому дизайні фурнітура — срібна. |
![]() |
Производитель использует итальянскую кожу. |
![]() |
Все строчки идеально прошиты, твердое дно. |
![]() |
Имеет ручку для переноски в руке |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
- Ціна: 1 539 ₴

















