Слінг сумка, нагрудна сумка louis vuitton
- Немає в наявності
- Код: 928
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка сумка (слінг).Сумка унісекс відмінно підійде для чоловіків або дівчат сумка для ділових зустрічей. прогулянок, відряджень і будь-якого іншого виду зайнятості. Виконана з шкіри PU з підкладкою, водонепроникна, містка і зручна. У неї є три відділення , спереду кишеня на блискавці і ще один основний, і тильний кишеню до тіла.Дана модель підійде до будь-якого стилю одягу, модний і практичний. Ви зможете мати все під рукою для чоловічих повсякденних речей.
Висота 28 см
Ширина 16 см
Ширина дна 6 см
Вага 300 грам
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Матеріал | PU |
- Ціна: 513 ₴









