Бананка, із щільного шкіри на підкладці Рожева 34х8х16 см
- Немає в наявності
- Код: 927
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс Рожева
Сумка на пояс. Виконана з шкіри PU не пропускає воду. Жіночі модні сумки на пояс - Літній варіант.
Що необхідно знати?
![]() |
Яскрава Сумка на пояс |
![]() |
3 відділення на блискавці |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 34х8х16 см |
![]() |
Максимальний розмір Талії 110 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Реальні фото! |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
М'яка і приємна на дотик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Довжина | 34 см |
| Висота | 16 см |
| Товщина | 8 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 228 ₴
















