Бананка, з щільного шкір заступника на підкладці Срібло
- Немає в наявності
- Код: 927
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс Срібло
Сумка на пояс. Виконана з шкіри PU не пропускає воду. Жіночі модні сумки на пояс - Літній варіант.
Що необхідно знати?
![]() |
Яскрава Сумка на пояс |
![]() |
3 відділення на блискавці |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 34х8х16 см |
![]() |
Максимальний розмір Талії 110 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Реальні фото! |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
М'яка і приємна на дотик |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 34 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | логотип, фурнітура, принт |
| Ширина | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
- Ціна: 513 ₴

















