Сумка на пояс зі штучної шкіри Бежева
- Немає в наявності
- Код: 923
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка
Сумка на пояс. Виготовлена зі шкіри PU не пропускає воду, стильна та барвиста. Ми пропонуємо вам звернути поясну сумку Луї-Вітон для повсякденного носіння.
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка має прикольний дизайн |
![]() |
Виготовлена зі шкіри PU не промокає |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 32х9х15 см |
![]() |
Максимальний розмір талії 110 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Китаї. |
![]() |
Реальні фото! |
![]() |
2 відділення під різні штучки |
![]() |
Якісний ремінь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Максимальний обхват талії | 100 см |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 9 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 285 ₴















