Сумка на пояс зі штучної шкіри 32х6х18 см Бежева
- Немає в наявності
- Код: 922
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка
Сумка на пояс. Виконана з шкіри PU не пропускає воду, стильна і барвиста. Ми пропонуємо вам звернути поясну сумку Луї Вітон для повсякденного носіння.
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка має прикольний дизайн |
![]() |
Виконана з шкіри PU не промокає |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 32х6х18 см |
![]() |
Максимальний розмір Талії 110 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Реальні фото! |
![]() |
2 відділення під різні штучки |
![]() |
Якісний ремінь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Максимальний обхват талії | 100 см |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 18 см |
| Товщина | 6 см |
| Вага | 300 г |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
- Ціна: 513 ₴












