Жіноча велика сумка з натуральної шкіри Galanty колір Бронзи
- Немає в наявності
- Код: 921
1 881 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної шкіри
Виконана з натуральної шкіри. Має компактну і зручну форму, шкіра м'яка, тримає форму в порожньому вигляді. Дану модель можна носити без ручок,вони знімні та регульовані. Сумка закривається на магніт і блискавку. Фурнітура кольору срібла. Модель зручна і має оригінальний дизайн. Містка Сумка зручна підійде під будь-який наряд.
Всередині:
- 1 основний відділ, переділений перегородкою на блискавці;
- 1 потайна кишеня на блискавці і 2 додаткових;
- по боках додаткові 2 основних відділення на магнітах.
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Фурнітура: колір срібла
Розміри:
Ремінь: максимальний 135 см
Ручки: 14 см (регульовані)
Висота 26 см
Довжина 32 см
Ширина 13 см
Вага 850 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 700 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 мм |
| Колір | Бронзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Тип сумки | сумка шоппер |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 881 ₴









