Жіноча повсякденна сумка на пояс 30*13*8 см Срібло
- Немає в наявності
- Код: 920
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на пояс
Хочеш бути не як усі? Відмінна новина! Модні сумки на пояс тут як тут. Ми пропонуємо вам звернути увагу на бананки в різних колірних гамах. Вмій виділятися з даними аксесуаром Вас точно помітять. Бути яскравим це слідувати за модою !
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка переливається під різними кутами |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В)— 30*13*8 см |
![]() |
Мінімальна довжина ременя 50 см, максимальна 82 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
2 відділення під різні шт |
![]() |
Зручна пластмасова засувка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Сріблястий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Кріплення на пояс, Регульований пояс |
| Максимальний обхват талії | 82 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 13 см |
| Товщина | 8 см |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Оздоблення та прикраси | анімація |
- Ціна: 399 ₴

















