Жіноча сумка з натуральної шкіри Сіра Galanty
- Немає в наявності
- Код: 919
1 824 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча невелика шкіряна сумка Сіра
Шкіряна жіноча сумка виконана модельному ряді 2021 року, яка відмінно підійде як для повсякденного носіння, так і урочистих заходів. Дана модель універсальна, її можна носити як на плечі, так і за ручку для перенесення під різні образи.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 25,21,Ш 8.5 см |
![]() |
Закривається на блискавку з обох сторін |
![]() |
Всередині 1 основний відділ кишені на блискавці і доп кишені |
![]() |
Вага 700 грам |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 125 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Натуральна шкіра |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 1 824 ₴

















