Квадратна сумка з натуральної шкіри Galanty Чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 917
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча Квадратна шкіряна сумка на кожен день
Шукаєте Квадратну шкіряну сумку? Для повсякденного носіння, ділових зустрічей і побачень. Вона стильна, лаконічна, невелика але містка для своїх розмірів. Відкривається як шкатулка всередині 2 основних відділення, а так само 2 відділу на блискавці і додаткові кишені. Нова квадратна сумка це тренд!
Що необхідно знати?
![]() |
Прекрасна модель, тримає форму! |
![]() |
Розмір — 18×9×18 див. |
![]() |
Закривається з обох сторін на блискавці |
![]() |
Є регульований ремінь 120 див. |
Чому вона?
![]() |
Сумочка виконана в красивому дизайні фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Має ручку для перенесення в руці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, китиці |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 710 ₴

















