Напівкругла сумка з натуральної шкіри Galanty Чорна
- Немає в наявності
- Код: 916
1 653 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна Напівкругла сумка.
Ищете крутую кожаную сумку? Она Универсальна! Для повседневной жизни, деловых встреч или свиданий! Обратите внимание на данную модель. Сумка будет сочетаться как с одеждой в деловом стиле, так и кэжуал. Внутри 2 отделения разделены перегородкой как чемоданчик и 2 отделения на молнии и дополнительный карман. Кожаная женская сумка выполнена модельном ряде этого года.
Главное о товаре
![]() |
Новая модель дополнит абсолютно любой образ |
![]() |
Размер — 22×9.5×17 см. |
![]() |
Мелкие штучки всегда с собой |
![]() |
Имеется регулируемый ремень 120 см. |
Что еще необходимо знать?
![]() |
Сумочка выполнена в красивом стиле, фурнитура — серебряная. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Відкривається у вигляді валізки, металеві ніжки |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 653 ₴

















